Identyfikacja wizualna, Pokaż się z dobrze zaprojektowanej strony !

Opowiedz swoją historię przez identyfikację wizualną

identyfikacja wizualna_projektowanie logo_helt agencja brandingowa

01

Identyfikacja wizualna Twojej firmy

Projektowanie identyfikacji wizualnej to proces, który opieramy  na strategii, trendach i tendencjach rynkowych. Szukamy źródeł, inspirujących pomysłów pełnych znaczeń. Nic nie powstaje z przypadku.  Tak wyznaczony kierunek  pozwala na połączenie koncepcji  z warstwą wizualną. Warto, bo przemyślana i dobrze zaprojektowana identyfikacja wizualna towarzyszy marce przez lata.

02

Ponadczasowe logo

Logo to znak, który będzie towarzyszył firmie lub marce przez kolejne dziesięciolecia. Projektując logo chcemy, aby było ponadczasowe, odporne na działanie czasu. Za projektowanymi przez nas znakami  stoi  historia,  dobra typografia i doświadczony projektant .

Napisz do nas
Identyfikacja wizualna_helt_agencja brandingowa

03

Spójny wizerunek marki

Na kompletną identyfikację wizualną składa się wiele elementów w tym m.in. logotyp, kolorystyka, typografia, szata graficzna materiałów promocyjnych. Dbamy o to, aby każdy z tych elementów był spójny i perfekcyjnie dopracowany, ponieważ konsekwencja stylu i przekazu marki to najlepszy sposób na budowanie stałej wartości wizerunkowej Twojego brandu.

Kadetus logo 7

Identyfikacja wizualna hotelu - KADETUS Aparthotel

Projekt był realizowany kompleksowo - począwszy od kreację identyfikacji wizualnej hotelu i stworzenia brandbook-a przez wykonanie sesji zdjęciowych hotelu i jego pokoi po stworzenie w pełni responsywnej strony www i materiałów marketingowych.

Helt-strona internetowa_agencja brandingowa helt
HELT PORTFOLIO editorial

Jesteśmy dumni z tego, że nasi projektanci to absolwenci Akademii Sztuk Pięknychnależymy również do Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej (STGU).

Klienci o nas

Niezależnie od rzetelnej wykonanej, niewątpliwie trudnej pracy zespołu artystów warto podkreślić, że są oni wzorem dobrych kontaktów z zamawiającym. Wszelkie uwagi z naszej strony były traktowane z pełnym zrozumieniem.

Prof. dr Ludwik DobrzyńskiDyrektor Działu Edukacji i Szkoleń

Z przyjemnością stwierdzam, że wszystkie prace zostały wykonane w terminie oraz z należytą dokładnością i starannością. Firma zyskała również zaufanie jako solidny i doświadczony przedsiębiorca, którą serdecznie polecamy innym.

Piotr ze Smart BlocksProject Manager

Helt to grono profesjonalistów, dla których najważniejsza jest jakość dostarczanych materiałów. Bez tysiąca korekt, rozmów, uwag - projekty od początku są na świetnym poziomie.

Anna z InfrachtMarketing Manager

Z agencją Helt pracuję już od kilku lat. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, ponieważ materiały, które przygotowują dla mnie, zawsze robią dobre wrażenie na przełożonych i klientach.

Michał z WamechMartketing Manager

04

Zobacz, jak pracujemy nad  identyfikacją wizualną

Praca nad identyfikacją wizualną to proces, który pozwala osiągnąć niepowtarzalny efekt!

Księga identyfikacji wizualnej

Ten dokument daje wiekszą pewność, że identyfikacja wizualna Twojej firmy będzie  używana bezbłędnie, ponieważ zawiera zasady i zbiór informacji jak poprawnie stosować identyfikację wizualną w praktycznym użyciu. Zobacz co zawiera brandbook:

Projektowanie logo
Projekt logotypu

W tym także jak poprawnie używać znaku a jakich form unikać #identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna_typografia
Typografia

Informacje o rodzaju pisma, kształcie liter, ich wielkości i rozmieszczeniu wierszy…#identyfikacja wizualna

projektowanie logo_identyfikacja wizualna
Kolorystyka

Precyzyjnie określenie kolorów przypisanych marce. Definiowane w Pantonach, RGB i Cmyku …

#identyfikacja wizualna

identyfikacja wizualna_akcydensy
Akcydensy

Projekt wizytówek, pieczątek, papieru firmowego, szablonu prezentacji i wielu innych #identyfikacja wizualna

Uzupełnij formularz i wyślij

Nasz zespół skontaktuje się z Tobą.