IDENTYFIKACJA WIZUALNA FIRMY - REBRANDING

Firma Baum Centrum stosunkowo niedawno świętowała swoje dwudziestolecie. Identyfikacja wizualna firmy, ale także metody pozyskiwania klientów na przestrzeni czasu znacznie się zdewaluowały, dlatego też konieczne było radykalne odświeżenie wizerunku i wprowadzenie nowoczesnych narzędzi komunikacji marketingowej.

rebranding logo_stare logo klienta
Logo_zaprojektowane_przez _HELT_Agencja_Digitalna

NOWOCZESNA, W PEŁNI RESPONSYWNA STRONA WWW

Wykonaliśmy zupełnie nowy serwis www, uwzględniając nie tylko stworzoną przez nas identyfikację wizualną firmy, ale także maksymalizując skuteczność SEO i współczynnik konwersji. Efekt? Kilkukrotna różnica in plus w ilości zapytań i podpisywanych umów na wykonanie kuchni na wymiar.

Helt_Projekt_strony_www_firmy_03
Helt_Projekt_strony_www_firmy_04

MATERIAŁY MARKETINGOWE

W oparciu o stworzoną identyfikację wizualną wykonaliśmy szereg wspierających materiałów marketingowych – począwszy od wizytówek poprzez ulotki, katalog a skończywszy na zewnętrznemu oznakowaniu studia meblowego.

Helt_Projekt_katalogu_firmowego_salonu_mebli_kuchennych_03
Helt_Projekt_katalogu_firmowego_salonu_mebli_kuchennych_04

SESJA ZDJĘCIOWA

W przypadku realizacji dla Baum Centrum konieczne było wykonanie kilkuset zdjęć, tak aby uzupełnić całkowity brak materiałów fotograficznych – co w przypadku firmy z branży meblowej dyskredytowało by ją w oczach Klientów.